Dzisiaj uczestniczyłam w Pierwszym Konwencie Kobiet Sukcesu zorganizowanym przez Wyższą Szkołę Humanitas w Sosnowcu. Relacji z tego spotkania w różnych mediach można znaleźć naprawdę sporo. Były  ciekawe i inspirujące panele dotyczące rozwoju osobistego, organizacji siebie w czasie , marki osobistej oraz panele dyskusyjne. Pomimo iż wszystkie te zagadnienia są mi bardzo dobrze znane, to z prawdziwą przyjemnością i uwagą uczestniczyłam w panelach.

Wyznaję zasadę, że od drugiego człowieka zawsze jesteśmy w stanie coś ciekawego usłyszeć czy dowiedzieć się nowego. Każdy ma swój indywidualny styl prowadzenia warsztatu czy wykładu, dlatego potrafimy uczyć się od innych, a tym samym ich wspierać w rozwoju. Tego typu spotkania to nie tylko bogaty program, obfitujący w ciekawe osobowości z różnych dziedzin życia ale również spotkania kuluarowe. Niekończące się rozmowy, poznawanie nowych osób a także spotkania ze znajomymi.

Wykład inauguracyjny wygłosiła Ilona Kanclerz , która jest między innymi artystką multimedialną, projektantką mody, autorką projektów promocji regionów min. Modny Śląsk. W trakcie przerwy miałam okazje porozmawiać z Panią Iloną i zaprosić do naszego klubu kobiet biznesu "Kultura sukcesu".  Niezmiernie się cieszę, że będziemy mogły gościć na jednym z naszym spotkań tak inspirującą i  fantastyczną osobowość jaką jest niewątpliwie Pani Ilona Kanclerz.  


Miałam też okazje porozmawiać z naszą klubowiczką Kasią Maciąga oraz z Moniką Jochymek, która przeprowadziła dla nas warsztat braffitingu. Jak dla mnie to wystarczające powody do tego , aby uczestniczyć w tego typu spotkaniach. Zadowolona, w doskonałym nastroju wracam do domy, by przy wieczornej herbatce wspomnieć raz jeszcze dzisiejszy konwent, uśmiechnąć się do siebie i napisać ten wpis do bloga.