Książka Klub 5 rano Robina Sharma nie jest typowym poradnikiem. To powieść psychologiczna o dwójce nieznajomych, którzy pod wpływem nowych doświadczeń i napotkanych ludzi zmienią swoje życie.

Główni bohaterowie to Malarz, Biznesmenka, Zaklinacz Słów oraz Miliarder. Motywem przewodnim książki jest dobra organizacja dnia a przede wszystkim poranka, który może zmienić wiele. Wczesne wstawanie np. o piątej rano i wprowadzenie kilku rytuałów daje świetne efekty.  

Wyuczone nawyki staną się bardzo pomocne w drodze do osobistego rozwoju i życiowej obfitości. Bohaterowie książki dzięki zaproszeniu od Miliardera poznają fascynujące miejsca uczestnicząc równocześnie w doskonale zorganizowanym szkoleniu Klubu 5 rano.

Autor książki dużo miejsca poświęca motywacji, pracy nad sobą, wdzięczności, samodyscyplinie i równowadze życiowej. Uczy relacji z samym sobą jak też z innymi ludźmi. Tłumaczy czym jest bycie liderem.

Wszystkie podjęte zagadnienia połączone z pięknymi opisami przyrody, konkretnymi sytuacjami sprawiają wrażenie jakby czytelnik brał udział w wielkiej podróży i przemianie mentalnej Malarza i Biznesmenki.

Książkę czyta się jednym tchem dzięki połączeniu lekkości pisarskiej z ważnością podjętych tematów. Wyzwala potrzebę przemyśleń i działa motywująco.

Serdecznie polecam.


Tytuł:

„Klub 5 rano ”


Autor

Robin Sharma