Sierpniowe ,jeszcze wakacyjne spotkanie Klubu Kobiet odbyło się w hawajskim stylu. Wszystkie uczestniczki spotkania przy wejściu otrzymały wieniec kolorowych kwiatów.  Pięknie udekorowane stoły, muzyka oraz hawajski poczęstunek świetnie korespondował z atmosferą zabawy i  wakacyjnego luzu.

Naukę tańca zorganizowała klubowiczka Ela, która nauczyła nas podstawowych kroków.  Powtórkom nie było końca, ponieważ taniec uwolnił pokłady niespożytej energii, jaka towarzyszyła nam podczas spotkania. Potem nastąpił czas kolejnych zabaw. Limbo czyli przechodzenie pod poprzeczką coraz niżej ustawioną, pobudził różne sposoby radzenia sobie z taką przeszkodą. Było ślizganie się na plecach, chodzenie na czworakach czy pokonywanie zadania w parach. Każda uczestniczka próbowała też swoich sił w kręceniu hula-hopem. Tu również technika była bardzo dowolna.

To co można powiedzieć o naszym dzisiejszym spotkaniu to przede wszystkim to, że po raz kolejny dowiodłyśmy tego, że potrafimy się wspólnie bawić i doskonale czujemy się w naszym gronie, które z miesiąca na miesiąc się rozrasta.

Do naszego klubu  wstąpiły kolejne dwie koleżanki , które zostały bardzo ciepło przyjęte. Biorąc pod uwagę atmosferę spotkania i świetną zabawę  na pocieszenie można powiedzieć, że na szczęście następne będzie już za miesiąc i wówczas zdecydowanie łatwiej było się rozstać. Do zobaczenia już we wrześniu.

Zapraszam do zobaczenia galerii ze spotkania z dnia 27 sierpnia 2015 roku.