Za nami kolejne spotkanie klubowe, które tym razem odbyło się u naszej klubowiczki Dagmary Gogolińskiej-Bortel w Kino Caffe w Mikołowie. Wystrój lokalu od razu przypadł nam do gustu. Ciekawie urządzona przestrzeń z klimatem, zaprojektowana przez naszą klubowiczkę.

W tym miejscu czułyśmy się naprawdę dobrze a rozmowom nie było końca. Dagmara w sposób bardzo ciekawy i przystępny przedstawiła nam informacje dotyczące różnego rodzaju piw, sposobu ich produkcji jak i szklanek, z których te trunki smakują najlepiej. Większość z nas została przywieziona na miejsce spotkania, dzięki czemu mogłyśmy uczestniczyć w degustacji różnego rodzaju piw, poznać odmienne smaki i aromaty. Przygotowany poczęstunek również doskonale korespondował z serwowanymi piwami.

Pomimo okresu wakacyjnego nasze spotkanie odbyło się w dużym gronie. Wraz z nami swoje urodziny świętowała klubowiczka Ela Nowowiejska-Bijak, którą przywitałyśmy kwiatami, gromkim „Sto lat” i oczywiście życzeniami.

Atmosfera była wspaniała, czułyśmy się doskonale w naszym klubowym gronie, a czas jak zawsze szybko płynął i na szczęście już za miesiąc kolejne nasze spotkanie. Do zobaczenia w sierpniu.

Zapraszam do oglądnięcia galerii ze spotkania z dnia 08 lipca 2015.