1.Skąd wzięło się zainteresowanie fryzjerstwem?

Moda od zawsze była dla mnie czymś niezwykłym i niepowtarzalnym, kołem które napędza mnie do tworzenia. Postawiłem na fryzjerstwo, to także moda. Od zawsze przyświecała mi myśl: pragniesz zmiany? - zacznij od włosów. W moim przekonaniu zawsze uważałem ze kreowanie fryzur to dawanie innym poczucie piękna oraz elegancji, stad właśnie moja pasja do tego zawodu.

2.Czym różni się fryzjer stylista od fryzjera?

Często słyszę ze pójście do fryzjera jest wizyta w której to klient musi zaprojektować własną stylizacje (śmiech),to przecież nie na tym polega. Fryzjer stylista po w pewny stopniu projektant wizerunku, osoba potrafiąca dobrać odpowiedni kształt oraz formę danej fryzury. Stylista zna najnowsze trendy obowiązujące w danym sezonie, to jednym słowem połączenie pracy rzemieślnika i kreatora wizerunku.

3.Rozumiem, że nie chodzi tylko o dobre strzyżenie, modelowanie czy farbowanie ale również o dbałość o nasze włosy. Co możemy zrobić dla naszych włosów w warunkach domowych?

Pielęgnacja domowa jest kluczowa do utrzymania pięknych oraz zdrowych włosów pomiędzy wizytami w salonie. Rekomenduje także pielęgnację którą używały nasze babcie.Naturalne składniki takie jak oliwa z oliwek, olej rycynowy, żółtko to jedne z najbardziej znanych sposobów na skuteczna pielęgnacje włosów.

Michał Wadas

Marka Wadas charakteryzuje się naturalnym stylem pracy oraz  świeżym spojrzeniem na codzienne kreowanie wizerunku. Mimo młodego wieku właściciel marki Michał Wadas stawia sobie ambitne cele i konsekwentnie je realizuję. Jego salon to miejsce pełne harmonii oraz spokoju co pozwala na tworzenie rzeczy niezwykłych.

Rozmowę przeprowadziła Iwona Tyrna-Łojek właścicielka marki "Kultura sukcesu" oraz firmy szkoleniowej AKREO, założycielka Klubu Kobiet Biznesu "Kultura Sukcesu".